Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2015-02-09; 11:26:45 | Kuchnia
Pomóż radomskiej blogerce w triumfie!
Nasza najlepsza lokalna kulinarna blogerka, Anna Kosterna-Kaczmarek i jej blog "Czosnek w pomidorach" znajduje się w ścisłej krajowej czołówce. Bardzo niewiele brakuje jej do podium! Pomóżcie jej oddając na nią swój głos. A przy okazji możecie wesprzeć fundację Dzieci Niczyje!

Czosnek w pomidorach to najpopularniejszy kulinarny blog w naszym regionie, na łamach którego blogerka dzieli się swoimi przepisami i różnego typu inspiracjami.

Teraz bierze on udział w konkursie na Blog Roku 2014. Co ciekawe, plasuje się tuż za podium kategorii "kulinarne", a do rywalizacji przystąpiło niemal 250 autorów! Do ścisłego finału zmagań przejdzie pierwsza dziesiątka.

Dlatego zachęcamy do oddania głosu na naszą blogerkę. Można tego dokonać wysyłając sms na numer 7122, treść: E11139. Koszt smsa to 1,23 pln brutto, ale co ważne wszystkie środki pozyskane z głosowania, zostaną przeznaczone na rzecz fundacji Dzieci Niczyje.

EP
Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft