Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2015-02-17; 10:21:12 | Edukacja
Poznaj komputer od środka. I nie tylko...
Zespół Szkół Technicznych, podobnie jak w ubiegłych latach, organizuje dodatkowe zajęcia z informatyki dla uczniów szkół gimnazjalnych. Rejestracja na poszczególne zajęcia potrwa do końca lutego

W ramach zajęć, które odbywać się będą w każdą sobotę w semestrze letnim 2014/15, szkoła proponuje:
- Akademia programowania Touch Develop - czy potrafisz programować? Czy chciałbyś stworzyć grę, która uruchamiana byłaby nie tylko na komputerze ale także na urządzeniach mobilnych tj. smartfon czy tablet? Tworząc aplikację do zabawy poznasz nie tylko tajniki programowania ale także będziesz mógł zastosować je w praktyce. Te zajęcia są właśnie dla Ciebie.
- Akademia cyfrowej fotografii i filmu – jeżeli chciałbyś dokonać retuszu, przerobić zdjęcie, wiedzieć jak dobrać kadr do świetnego zdjęcia zapraszamy do nas. Zastanawiałeś się, w jaki sposób tworzone są efekty specjalne w studiach telewizyjnych - profesjonaliści pokażą Ci nowatorskie metody edycji cyfrowej korzystając z najnowszego oprogramowania i sprzętu.
- Akademia tworzenia stron internetowych – jeżeli chciałbyś tworzyć profesjonalne strony internetowe, aby następnie zaprezentować pomysł własnej strony w sieci z ciekawą wizualizacją i efektami graficznymi to te zajęcia są dla Ciebie. Specjaliści wprowadzą Cię w tajniki budowy stron internetowych, w oparciu o najnowsze rozwiązania potrzebne do ich stworzenia.
- Komputer od środka - chcesz dowiedzieć się co w komputerze szumi, co w nim brzęczy, jak jest zbudowany? Wydruk z twojej drukarki jest zbyt drogi – dlaczego? Czy twój komputer można zmodernizować? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi uczestnicząc w naszych zajęciach.
- Akademia systemów operacyjnych i sieci komputerowych – chciałbyś poznać nowoczesne systemy operacyjne, wykorzystać ich pełne możliwości oraz ukryte funkcje? Zapraszamy na zajęcia z systemów operacyjnych oraz sieci komputerowych na których poznasz podstawy działania sieci LAN, możliwości jej konfiguracji a także obsługę różnych systemów operacyjnych.

Organizatorzy proszą o zarejestrowanie się poprzez adres poczty elektronicznej Jaroslaw.Orczykowski@zst.radom.pl celem rezerwacji terminu. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje można uzyskać u organizatora: Artur Rudnicki – tel. 0 693 334340, e-mail: arturrudnicki@zst-radom.edu.pl; artur.rudnicki@zst.radom.pl

EP

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft