Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2015-02-26; 13:42:32 | TopRadom
Mistrzowski smak
Puchar i złoty medal Mistrzów Świata w siatkówce mężczyzn gościł w Radomiu.

Uczestnicy meczu Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów w pierwszej rundzie play off PlusLigi mieli wyjątkową okazję przyjrzeć się dokładnie, jak wyglądają najcenniejsze trofea za Mistrzostwo Świata w Siatkówce Mężczyzn.


W radomskiej hali MOSiR-u pojawił się bowiem złoty medal ostatniego mundialu oraz Puchar Świata wywalczony przez reprezentację Polski. Trafił tu za sprawą Mariusza Szyszko. - Wiedząc jak dużym zainteresowaniem cieszy się siatkówka bardzo zależało mi na tym, aby trofea z pamiętnych ubiegłorocznych mistrzostw trafiły do Radomia. Dla wielu było to na pewno bardzo miłe doświadczenie – podkreśla prezes radomskiego klubu.

Mające niespełna 43 centymetry wysokości trofeum w holu głównym stało przez kilka godzin i cieszyło się dużym zainteresowaniem. - Przyznam szczerze, że to miłe uczucie potrzymać w rękach właśnie ten puchar. Przecież przed kilkoma miesiącami w górę podnosili go nasi reprezentanci. Niesamowite uczucie – zapewnia Roman Pogoda.

Były siatkarz Czarnych Radom, podobnie jak wielu fanów i liczna grupa sponsorów radomskiego klubu miało okazję osobiście dotknąć okazałego trofeum, a także wykonać pamiątkową fotografię. - Myślałem, że takie wrażenie są zarezerwowane dla sportowców, którzy sięgają po to trofeum. Pojawienie się pucharu i złotego medalu pozwoli jeszcze bardziej ugruntować pozytywny klimat dla siatkówki– przyznaje na stronie klubowej, wksczarni.pl, Sylwester Krawczyk.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft