Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2015-03-12; 07:54:47 | Motoryzacja
Panie przybywajcie na Automobilklub!
W najbliższy piątek, 13 marca, w radomskim Automobilklubie odbędzie się wyjątkowe szkolenie dla pań. Są jeszcze miejsca dla pań chętnych do udziału w nim!

Panie będą mogły wziąć udział w szkoleniu, które poprowadzi radomianka, kierowca rajdowy, a zarazem dziennikarka motoryzacyjna - Magdalena Wilk.

W czasie kilkugodzinnego spotkania kobiety będą mogły zapoznać się z prawidłowym przygotowaniem auta do jazdy oraz technikami doskonalącymi jazdę w trudnych warunkach drogowych. Diagnostycy z Automobilklubu Radomskiego sprawdzą i wyregulują światła w samochodach uczestniczek szkolenia, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego KWP zs. w Radomiu sprawdzą wszystkim chętnym liczbę punktów karnych i skontrolują wskazania prędkościomierzy w samochodach ze wskazaniami policyjnych radarów. Będzie także można zasięgnąć porad prawnych z zakresu ruchu drogowego.

Zaproszenia można także pobrać ze strony internetowej: www.facebook.com/bezpieczny.niechroniony . Szkolenie odbędzie się 13 marca (piątek) w godz. 13-16 na terenie Automobilklubu Radomskiego w Radomiu przy ul. Warszawskiej 17/21. Na zgłoszenie czekamy do końca dnia.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft