Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2015-05-27; 13:06:32 | TopRadom
Miss u prezydenta
Laureatki konkursu Miss Polski Ziemi Radomskiej odwiedziły prezydenta Radosława Witkowskiego.

Prezydent wraz z dyrektorem Kancelarii Prezydenta Mateuszem Tyczyńskim wręczył dziewczętom roczne karnety do Aquaparku Neptun i pogratulował wygranej.

- Jesteście na pewno na dobrej drodze w pierwszym etapie swojej wielkiej kariery. Życzę wam spełnienia marzeń przede wszystkim no i tej wielkiej kariery jaką sobie wymarzyłyście. Panie zdecydowałyście się poddać osądowi publicznemu z dobrym albo bardzo dobrym skutkiem bo wygrałyście ten konkurs. Więc mam nadzieję, że ta wielka kariera przed wami i będziecie promowały siebie i nasze miasto i nasz region – powiedział prezydent Radosław Witkowski laureatkom Miss Polski Ziemi Radomskiej.

Jak zaznaczyły dziewczęta otrzymane tytuły były dla nich niemałym zaskoczeniem. – Na pewno tę przygodę zapamiętamy na całe życie. Mam nadzieję, że będziemy dobrze reprezentować Radom w następnym etapie jakim jest konkurs Miss Polski – powiedziała Aleksandra Górak, Miss Ziemi Radomskiej.

Poleć artykuł swoim znajomym


UMRadom
Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft