Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2015-05-27; 13:06:32 | TopRadom
Miss u prezydenta
Laureatki konkursu Miss Polski Ziemi Radomskiej odwiedziły prezydenta Radosława Witkowskiego.

Prezydent wraz z dyrektorem Kancelarii Prezydenta Mateuszem Tyczyńskim wręczył dziewczętom roczne karnety do Aquaparku Neptun i pogratulował wygranej.

- Jesteście na pewno na dobrej drodze w pierwszym etapie swojej wielkiej kariery. Życzę wam spełnienia marzeń przede wszystkim no i tej wielkiej kariery jaką sobie wymarzyłyście. Panie zdecydowałyście się poddać osądowi publicznemu z dobrym albo bardzo dobrym skutkiem bo wygrałyście ten konkurs. Więc mam nadzieję, że ta wielka kariera przed wami i będziecie promowały siebie i nasze miasto i nasz region – powiedział prezydent Radosław Witkowski laureatkom Miss Polski Ziemi Radomskiej.

Jak zaznaczyły dziewczęta otrzymane tytuły były dla nich niemałym zaskoczeniem. – Na pewno tę przygodę zapamiętamy na całe życie. Mam nadzieję, że będziemy dobrze reprezentować Radom w następnym etapie jakim jest konkurs Miss Polski – powiedziała Aleksandra Górak, Miss Ziemi Radomskiej.

Poleć artykuł swoim znajomym


UMRadom
Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft