Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2015-07-27; 08:04:09 | TopRadom
Dariusz Wójcik: - Chytrą Babą z Radomia też można promować miasto!
Pływałem na... Chytrej Babie z Radomia - napisał na swoim blogu przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu Dariusz Wójcik...

Okazało się, że chodzi o jacht pływający po mazurskich jeziorach w barwach Bocianiego Gniazda, radomskiej firmy m.in. czarterującej jednostki pływające, szkolącą żeglarzy, organizującą obozy i wyjazdy żeglarskie.

- Jak widać i Chytrą Babą z Radomia można promować nasze miasto - podkreśla Dariusz Wójcik.

Cały, blogowy wpis przewodniczącego Rady Miejskiej w Radomiu brzmi:
"Miałem ostatnio okazję trochę pożeglować po Mazurach, a przyjemność była tym większa, że pływaliśmy na jachcie "Chytra Baba z Radomia". Mam oczywiście zdjęcia z tej mazurskiej wyprawy, ale moi współtowarzysze zagrozili mi, że jeśli te fotografie ujrzą gdzieś światło dzienne, to mnie zabiją.

W każdym razie było super, korzystaliśmy z gościnności Bocianiego Gniazda, które wszystkim polecam. Szczególne pozdrowienia dla Michała Szatanka i całej załogi!"

"Chytra Baba z Radomia" to rzeczywiście nazwa jachtu, na którą Bocianie Gniazdo jakiś czas temu ogłosiło nawet konkurs. Wygrała dość kontrowersyjna, ale nośna nazwa. Może również dlatego, że Bocianie Gniazdo to firma z Radomia, której szefuje wielki miłośnik żeglarstwa Michał Szatanek.

- Pomysł nadania jachtowi nazwy "Chytra Baba z Radomia" uważam za znakomity. Dotychczas nie kojarzyło się to za dobrze, teraz okazuje się, że nienajlepszy symbol można w dobry sposób przekuć na promocję naszego miasta. Mnie sam pomysł i jego realizacja bardzo się podobają - mówi Dariusz Wójcik.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft