Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2015-07-27; 08:04:09 | TopRadom
Dariusz Wójcik: - Chytrą Babą z Radomia też można promować miasto!
Pływałem na... Chytrej Babie z Radomia - napisał na swoim blogu przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu Dariusz Wójcik...

Okazało się, że chodzi o jacht pływający po mazurskich jeziorach w barwach Bocianiego Gniazda, radomskiej firmy m.in. czarterującej jednostki pływające, szkolącą żeglarzy, organizującą obozy i wyjazdy żeglarskie.

- Jak widać i Chytrą Babą z Radomia można promować nasze miasto - podkreśla Dariusz Wójcik.

Cały, blogowy wpis przewodniczącego Rady Miejskiej w Radomiu brzmi:
"Miałem ostatnio okazję trochę pożeglować po Mazurach, a przyjemność była tym większa, że pływaliśmy na jachcie "Chytra Baba z Radomia". Mam oczywiście zdjęcia z tej mazurskiej wyprawy, ale moi współtowarzysze zagrozili mi, że jeśli te fotografie ujrzą gdzieś światło dzienne, to mnie zabiją.

W każdym razie było super, korzystaliśmy z gościnności Bocianiego Gniazda, które wszystkim polecam. Szczególne pozdrowienia dla Michała Szatanka i całej załogi!"

"Chytra Baba z Radomia" to rzeczywiście nazwa jachtu, na którą Bocianie Gniazdo jakiś czas temu ogłosiło nawet konkurs. Wygrała dość kontrowersyjna, ale nośna nazwa. Może również dlatego, że Bocianie Gniazdo to firma z Radomia, której szefuje wielki miłośnik żeglarstwa Michał Szatanek.

- Pomysł nadania jachtowi nazwy "Chytra Baba z Radomia" uważam za znakomity. Dotychczas nie kojarzyło się to za dobrze, teraz okazuje się, że nienajlepszy symbol można w dobry sposób przekuć na promocję naszego miasta. Mnie sam pomysł i jego realizacja bardzo się podobają - mówi Dariusz Wójcik.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft