Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2015-09-29; 13:20:43 | Polityka
Politycy PO wzywają przedstawicieli PiS do dyskusji nad kontraktem śmigłowcowym
Tym razem Marta Michalska-Wilk, Ludwik Dorn, Magdalena Lasota i Wojciech Gęsiak wezwali polityków Prawa i Sprawiedliwości do dyskusji i zajęcia stanowiska ws. kontraktu śmigłowcowego

Powodem konferencji prasowej zwołanej przez Platformę Obywatelską była publikacja wywiadu w jednej z ogólnopolskich gazet z Antonim Macierewiczem. - Stwierdził w nim m.in. że Polska nie dopuści do podpisana umowy z Airbus Helicopters i wyboru produkowanych przez ną Karakali. Chciałbym więc poznać stanowisko PiS, kto ws kontraktu reprezentuje stanowisko PiS, wiceprezes tej partii, Beata Szydło, która mówiła że nie chciałaby, żeby ten przetarg był wykorzystywany w kampanii wyborczej, czy pan poseł Macierewicz - mówił Ludwik Dor. - Proponuję więc debatę w Radomiu, w której chciałbym uczestniczyć. Proszę pana Marszałka Stanisława Karczewskiego o wyznaczenie osób, które z ramienia PiS zabrałby w niej głos i pozwalam sobie zasugerować osobę senatroa Wojciecha Skurkiewicza - dodał.

Marta Michalska-Wilk podkreśliła, że powyższa wypowiedź w gazecie dzieli Polaków na lepszych i gorszych. - My radomianie w niczym nie jesteśmy gorsi od mieszkańcow Świdnika i Mielca. Airbus obiecał, że stworzy 250 miejsc pracy, my radomianie jej potrzebujemy i potrafimy ją zbudować - podsumowała Marta Michalska-Wilk.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft