Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2015-12-22; 22:06:07 | Radom
Społeczność ZST włączyła się do zmiany świata na lepsze...
Zespół Szkół Technicznych dołączył do akcji „Szlachetnej paczki”. Do akcji włączyli się nauczyciele, administracja i oczywiście młodzież szkoły.

- Najpierw skontaktowaliśmy się z organizatorami, którzy wyjaśnili nam zasady, które obowiązują w tej akcji i sposoby działania. Następnie wybraliśmy rodzinę, której postanowiliśmy pomóc, a potem przy pomocy Samorządu Szkolnego i wolontariuszy zebraliśmy fundusze od wszystkich zainteresowanych - podkreśla Paweł Wolski z ZST.

Bardzo ważnym punktem akcji były zakupy, które zostały wykonane zgodnie z zapotrzebowaniem, jakie szkoła dostała dla wybranej rodziny z biura „Szlachetnej paczki”. Zakupili lodówkę, odkurzacz, żywność suchą i trwałą (kawę, herbatę, cukier, mąkę, olej, konserwy, dżemy, sery żółte, oliwę, słodycze, makarony, ryż, itp.), artykuły do utrzymania czystości (proszek do prania, płyn do płukania tkanin, mydła, żele, płyny do czyszczenia, mleczko do czyszczenia, płyny do mycia naczyń), odzież (spodnie, szlafrok, t-shirty, rękawiczki zimowe), buty, piłkę do gry w nogę, plecak szkolny czy artykuły szkolne (zeszyty, bloki, kredki, farby, itp.). - W sumie spakowaliśmy przygotowane artykuły w 13 paczek. Osoba pośrednicząca pomiędzy nami a rodziną z tzw. Drużyny Szlachetnej Paczki powiedziała nam, że rodzina jest bardzo wdzięczna i szczęśliwa, że dostała taki ogrom prezentów. Myślimy, że nie po raz ostatni nasza Szkoła wzięła udział w tej zaszczytnej akcji, bo przecież: Razem zmieniamy świat na lepsze - podkreśla Paweł Wolski.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft