Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2011-01-31; 18:28:32 | Kultura
Prawdziwa historia o sesji
Sesja na uczelniach wyższych ruszyła pełną parą. Studenci Politechniki Radomskiej i szkół wyższych w pocie czoła rozpoczęli naukę odstawiając studiowanie. Pamiętajmy, że ten stresujący moment potrwa jeszcze najwyżej dwa tygodnie, a potem znowu wolność i swoboda. Jednak jeśli śmiesz nazywać się prawdziwym studentem trzymaj się zasady..ze prawdziwy student musi mieć przynajmniej jedną poprawkę.

Sesja to zmora każdego studenta, to moment, kiedy studiowanie idzie w odstawkę, a zamiast spotkań ze znajomymi czas zaprzyjaźnić się z odstawionymi książkami. W okresie sesji studenci dochodzą nieraz do wniosku, jak mało czasu im pozostało do egzaminu, doprowadzając się tą myślą do rozpaczy. Dodatkowego stracha napędzają opowieści starszych roczników o złych profesorach, co to robią wszystko, byleby nie dać biednym studentom zaliczenia. Nieprzespane noce, powodują, że znienawidzona kawa staje się przyjacielem, ale lampka służy nie by zobaczyć klawisze podczas granie, ale by w ciszy siedzieć całą noc nad książka. Jednak to tych trudach zaliczona sesja jest najlepszą nagrodą, dlatego życzymy wszystkim studentom radomskich uczelni i nie tylko zdanej sesji i emocjonującego wypoczynku zaraz po niej.

O tym jak wielkim przeżyciem może być sesja, niech wam opowie Jacek, student budownictwa:Gladius

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft