Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-02-25; 16:43:37 | Kuchnia
Pomóż radomskiej blogerce w triumfie!
Nasza najlepsza lokalna kulinarna blogerka, Anna Kosterna-Kaczmarek i jej blog "Czosnek w pomidorach" znajduje się w ścisłej krajowej czołówce. Tym razem startuje w konkursie Gali Twórców 2015! Pomóżcie jej oddając na nią swój głos. A przy okazji możecie wesprzeć jedną z fundacji.

Czosnek w pomidorach to najpopularniejszy kulinarny blog w naszym regionie, na łamach którego blogerka dzieli się swoimi przepisami i różnego typu inspiracjami.

Teraz bierze on udział w konkursie na najlepszy blog w Gali Twórców 2015 w kategorii Kuchnia. Dlatego zachęcamy do oddania głosu na naszą blogerkę. Można tego dokonać wysyłając sms na numer 7124, treść: A11152. Koszt smsa to 1,23 pln brutto, a co ważne, wszystkie środki pozyskane z głosowania, zostaną przeznaczone na rzecz fundacji Dziecięca Fantazja.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazUMRadom
powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft