Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-05-17; 13:52:07 | Przysuski
Nastolatkowie ukradli i rozbili samochód
Przysuscy kryminalni zatrzymali trzech nieletnich, którzy najpierw ukradli samochód, a potem go rozbili uderzając w ogrodzenie i budynek gospodarczy. Po wszystkim uciekli. Teraz nieletni za swój czyn odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Wczoraj dyżurny przysuskiej komendy odebrał telefon od starszego mężczyzny, który powiedział, że przyjechał swoim samochodem na jedną z bocznych ulic miasta. Tam go zaparkował i zostawił na chwilę. Gdy wrócił samochodu już nie było. Policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą. Gdy ustalali okoliczności kradzieży fiata ducato dyżurny poinformował ich, że kilka kilometrów dalej miała miejsce kolizja z udziałem białego "busa". Gdy policjanci dojechali na miejsce zobaczyli rozbitego na przydrożnym ogrodzeniu i budynku ducato. Kierującego jednak nie było. Natomiast samochód był tym, który wcześniej został skradziony 70-latkowi. Funkcjonariusze już w kilkanaście minut później zatrzymali trzech chłopców, którzy są autorami całego zamieszania. Dwóch 16-latków i 14-latek zostali przewiezieni do komendy. Wszyscy są mieszkańcami powiatu przysuskiego.

Teraz chłopcy odpowiedzą za kradzież pojazdu oraz spowodowanie kolizji drogowej.

mł.asp. Aneta Wilk/AC
DK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft