Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-05-18; 15:57:31 | Przysuski
W Lipinach powstanie mini stadion lekkoatletyczny i strzelnica sportowa
W środę, 18 maja, w Starostwie Powiatowym w Przysusze został podpisany List intencyjny pomiędzy Powiatem Przysuskim a Gminą Odrzywół w sprawie rozbudowy obiektów sportowych na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego w Lipinach.

Strony postanowiły, że w latach 2017–2018 doprowadzą do rozbudowy istniejącego już w Lipinach boiska „Orlik 2012” o mini stadion lekkoatletyczny i strzelnicę sportową. Środki na ten cele, powiat oraz gmina będą starać się pozyskać z Ministerstwa Sportu, PROW oraz innych funduszy. Niezbędną dokumentację techniczną i uzgodnienia administracyjne przygotuje Gmina Odrzywół.

Z wybudowanych obiektów korzystać będzie bez ograniczeń nie tylko młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego w Lipinach, ale także młodzież PSP i PG w Odrzywole oraz stowarzyszenia i związki sportowe działające w Gminie Odrzywół. List intencyjny został podpisany przez Starostę Powiatu Przysuskiego Mariana Niemirskiego i Wójta Gminy Odrzywół Mariana Kmieciaka, w obecności p.o. Dyrektora ZSPiMS pułk. Ryszarda Młodzianowskiego.

przysucha.pl
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft