Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-05-23; 13:56:48 | Lipski
Zatrzymany za uszkodzenie samochodów
Lipscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który w niedzielę nad ranem uszkodził dwa zaparkowane samochody na jednym z miejskich parkingów. Na dodatek w czasie zatrzymania sprawca znieważył interweniujących policjantów. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem.

Do uszkodzenia aut doszło wczoraj nad ranem na jednym z miejskich parkingów w Lipsku. Młody mężczyzna przechodząc obok samochodów wybijał w nich szyby, reflektory i niszczył karoserię. Nie wiadomo ile by jeszcze uszkodził pojazdów, gdyby nie szybka informacja od jednego z mieszkańców osiedla i równie szybka interwencja policjantów. Funkcjonariusze natychmiast po zgłoszeniu pojechali na wskazany parking. Tam zobaczyli mężczyznę, który niszczy samochody. Na dodatek do interweniujących policjantów zachowywał się wulgarnie i agresywnie.

Męzczyna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i resztę weekendu spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu za uszkodzenie aut i znieważenie policjantów odpowie przed sądem - informuje mł.asp. Tomasz Krukowski.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft