Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2016-05-23; 13:56:48 | Lipski
Zatrzymany za uszkodzenie samochodów
Lipscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który w niedzielę nad ranem uszkodził dwa zaparkowane samochody na jednym z miejskich parkingów. Na dodatek w czasie zatrzymania sprawca znieważył interweniujących policjantów. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem.

Do uszkodzenia aut doszło wczoraj nad ranem na jednym z miejskich parkingów w Lipsku. Młody mężczyzna przechodząc obok samochodów wybijał w nich szyby, reflektory i niszczył karoserię. Nie wiadomo ile by jeszcze uszkodził pojazdów, gdyby nie szybka informacja od jednego z mieszkańców osiedla i równie szybka interwencja policjantów. Funkcjonariusze natychmiast po zgłoszeniu pojechali na wskazany parking. Tam zobaczyli mężczyznę, który niszczy samochody. Na dodatek do interweniujących policjantów zachowywał się wulgarnie i agresywnie.

Męzczyna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i resztę weekendu spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu za uszkodzenie aut i znieważenie policjantów odpowie przed sądem - informuje mł.asp. Tomasz Krukowski.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft