Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-06-22; 11:56:43 | Lipski
Ulice Przemysłowa i Armii Krajowej w Lipsku zostaną przebudowane
Miasto i Gmina Lipsko otrzymała dofinansowanie ze środków Wojewody Mazowieckiego na przebudowę ulic Przemysłowej i Armii Krajowej w Lipsku w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej.

W czerwcu ogłoszone zostało również postępowanie przetargowe celem wyboru wykonawcy robót budowlanych. Aktualnie trwa ocena ofert złożonych przez wykonawców. Na obecnym etapie postępowania można jednak już stwierdzić, iż w wyniku przetargu osiągnięte zostały znaczne oszczędności finansowe. Wartość inwestycji po przetargu wynosić będzie ok. 2 mln zł.

W ramach inwestycji wykonana zostanie sieć kanalizacji deszczowej o długości 1059 mb oraz nowa nawierzchnia asfaltowa wraz z chodnikami o długości 1 100 mb. Roboty budowlane rozpoczną się w lipcu, zaś ich zakończenie przewidywane jest na drugą połowę listopada bieżącego roku.

Wysokość dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej wyniosła 50 proc. wartości robót budowlanych, tj. 1 784 424,75 zł.

lipsko.eu
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft