Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-06-22; 11:56:43 | Lipski
Ulice Przemysłowa i Armii Krajowej w Lipsku zostaną przebudowane
Miasto i Gmina Lipsko otrzymała dofinansowanie ze środków Wojewody Mazowieckiego na przebudowę ulic Przemysłowej i Armii Krajowej w Lipsku w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej.

W czerwcu ogłoszone zostało również postępowanie przetargowe celem wyboru wykonawcy robót budowlanych. Aktualnie trwa ocena ofert złożonych przez wykonawców. Na obecnym etapie postępowania można jednak już stwierdzić, iż w wyniku przetargu osiągnięte zostały znaczne oszczędności finansowe. Wartość inwestycji po przetargu wynosić będzie ok. 2 mln zł.

W ramach inwestycji wykonana zostanie sieć kanalizacji deszczowej o długości 1059 mb oraz nowa nawierzchnia asfaltowa wraz z chodnikami o długości 1 100 mb. Roboty budowlane rozpoczną się w lipcu, zaś ich zakończenie przewidywane jest na drugą połowę listopada bieżącego roku.

Wysokość dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej wyniosła 50 proc. wartości robót budowlanych, tj. 1 784 424,75 zł.

lipsko.eu
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Po raz 40. pątnicy z diecezji radomskiej pielgrzymowali na Jasną Górę

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft