Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-06-22; 11:56:43 | Lipski
Ulice Przemysłowa i Armii Krajowej w Lipsku zostaną przebudowane
Miasto i Gmina Lipsko otrzymała dofinansowanie ze środków Wojewody Mazowieckiego na przebudowę ulic Przemysłowej i Armii Krajowej w Lipsku w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej.

W czerwcu ogłoszone zostało również postępowanie przetargowe celem wyboru wykonawcy robót budowlanych. Aktualnie trwa ocena ofert złożonych przez wykonawców. Na obecnym etapie postępowania można jednak już stwierdzić, iż w wyniku przetargu osiągnięte zostały znaczne oszczędności finansowe. Wartość inwestycji po przetargu wynosić będzie ok. 2 mln zł.

W ramach inwestycji wykonana zostanie sieć kanalizacji deszczowej o długości 1059 mb oraz nowa nawierzchnia asfaltowa wraz z chodnikami o długości 1 100 mb. Roboty budowlane rozpoczną się w lipcu, zaś ich zakończenie przewidywane jest na drugą połowę listopada bieżącego roku.

Wysokość dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej wyniosła 50 proc. wartości robót budowlanych, tj. 1 784 424,75 zł.

lipsko.eu
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft