Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-07-01; 17:44:07 | Kozienicki
22-latek chciał przekupić policjantów za tysiąc złotych
Policjanci z Kozienic zatrzymali 22-letniego nietrzeźwego motocyklistę. Aby uniknąć odpowiedzialności próbował przekupić mundurowych oferując im 1000 złotych. Za usiłowanie skorumpowania policjantów i jazdę po pijanemu grozi mu teraz nawet 8 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy. Uwagę policjantów zwrócił szybko jadący motocyklista drogą między Warką a Marguszewem. Gdy funkcjonariusze przystąpili do kontroli cyklisty, szybko okazało się, że jest on pijany. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że ma on ponad 1,5 promila w organizmie.

Jednak to nie koniec przewinień 22-latka. Aby uniknąć odpowiedzialności, próbował przekupić mundurowych. Początkowo obiecywał im 500 złotych. Gdy policjanci poinformowali mężczyznę jakie są konsekwencje takich propozycji ten nie zważając na odpowiedzialność ponownie zaproponował policjantom pieniądze za odstąpienie od czynności. Tym razem podniósł swoją stawkę oferując 1000 złotych.

Policjanci nie odpuścili i poinformowali mężczyznę, że jest zatrzymany nie tylko za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, lecz również w związku z usiłowaniem skorumpowania mundurowych. Zatrzymany resztę nocy spędził w policyjnym areszcie. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

asp. Patrycja Zaborowska/AC
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft