Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2016-07-21; 07:51:30 | Radom
Aplikacja powiadomi o odbiorze śmieci. ''Evenio'' już w Radomiu
Radom to miasto stawiające na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Komunikując się z mieszkańcami poprzez aplikacje telefoniczne ulepsza funkcjonowanie całego systemu komunikacji miejskiej. Jedną z takich aplikacji jest „Evenio".

"Evenio" to platforma bezpośredniej i wydajnej komunikacji pomiędzy organizacjami odpowiedzialnymi za sprawne działanie systemu odbioru odpadów komunalnych w Radomiu a jego mieszkańcami.

Aplikacja z założenia integruje informacje o harmonogramach oraz informuje swoich użytkowników o istotnych sprawach związanych z funkcjonowaniem systemu. W aplikacji dostępne są:

- harmonogramy odbioru odpadów w wyraźnym podziale na zabudowę jedno- i wielorodzinną,

- powiadomienia i alarmy – aplikacja poinformuje z ustawionym wyprzedzeniem o zbliżającym się terminie odbioru odpadów.

Dodatkowym atutem aplikacji jest możliwość kontaktu mieszkańców ze służbami miejskimi odpowiedzialnymi za sprawne funkcjonowanie systemu odbioru odpadów komunalnych. Aplikacja mobilna pozwala bowiem zgłosić reklamację nieprawidłowo wykonanej obsługi odbioru odpadów. Za jej pomocą wysyłane również są informacje o zmianach w harmonogramach i wszelkich pozostałych utrudnieniach.

Pobranie i korzystanie z aplikacji „Evenio” jest bezpłatne (nie wliczając kosztu połączenia internetowego według ustaleń abonenta z operatorem sieci). Aplikacja przeznaczona jest dla systemów Android (systemu większości smartfonów i tabletów) oraz iOS (system obsługujący urządzenia Apple, w tym iPhone i iPad).

UM Radom
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft