Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-07-26; 12:55:14 | Przysuski
Potworów zaprasza na Dzień Papryki
Gmina Potworów zaprasza na XXIV Dzień Papryki, który odbędzie się w niedzielę, 7 sierpnia, na Stadionie Sportowym w Potworowie. Nie zabraknie dobrej zabawy, pokazu "sztucznych ogni" oraz... papryki.

Wydarzenie rozpocznie się w niedzielę, 7 sierpnia, o godz. 12.00 mszą świętą w kościele parafialnym p.w. Świętej Doroty w Potworowie. Następnie przed gośćmi zaprezentuje się Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Potworowa.

Podczas wydarzenia na scenie wystąpią Ivan Komarenko, Andrzej Rybiński oraz zespół Baciary. Gwiazdą wieczoru będzie radomski zespół Playboys.

Nie zabraknie również skeczy w wykonaniu Kabaretu Pirania, a także programu dla najmłodszych Wrotka i Psotka. Natomiast na rynku odbywać się będzie zabawa przy muzyce kapel ludowych.

Na zakończenie Dnia Papryki zaplanowano pokaz sztucznych ogni i zabawę taneczną.

Organizatorami imprezy są: Starostwo Powiatu Przysuskiego, Gmina Potworów oraz Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Patronat honorowy nad wydarzenie objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Szczegółowy program XXIV Dnia Papryki dostępny jest na stronie: www.potworow.pl.

DK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft