Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-07-26; 12:55:14 | Przysuski
Potworów zaprasza na Dzień Papryki
Gmina Potworów zaprasza na XXIV Dzień Papryki, który odbędzie się w niedzielę, 7 sierpnia, na Stadionie Sportowym w Potworowie. Nie zabraknie dobrej zabawy, pokazu "sztucznych ogni" oraz... papryki.

Wydarzenie rozpocznie się w niedzielę, 7 sierpnia, o godz. 12.00 mszą świętą w kościele parafialnym p.w. Świętej Doroty w Potworowie. Następnie przed gośćmi zaprezentuje się Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Potworowa.

Podczas wydarzenia na scenie wystąpią Ivan Komarenko, Andrzej Rybiński oraz zespół Baciary. Gwiazdą wieczoru będzie radomski zespół Playboys.

Nie zabraknie również skeczy w wykonaniu Kabaretu Pirania, a także programu dla najmłodszych Wrotka i Psotka. Natomiast na rynku odbywać się będzie zabawa przy muzyce kapel ludowych.

Na zakończenie Dnia Papryki zaplanowano pokaz sztucznych ogni i zabawę taneczną.

Organizatorami imprezy są: Starostwo Powiatu Przysuskiego, Gmina Potworów oraz Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Patronat honorowy nad wydarzenie objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Szczegółowy program XXIV Dnia Papryki dostępny jest na stronie: www.potworow.pl.

DK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft