Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-08-12; 11:02:17 | Przysuski
34-latek zatrzymany za handel podrobioną odzieżą
Towar z podrobionymi znakami towarowymi był sprzedawany na miejskim targowisku. Policjanci z zespołu przestępczości gospodarczej przysuskiej komendy zatrzymali osobę sprzedającą towar z podrobionymi znakami znanych światowych firm.

Policjanci ustalili, że na miejskim targowisku w Przysusze odbywa się handel odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi. Działania policjantów doprowadziły do ujęcia na gorącym uczynku sprawcy obrotu takimi towarami.

We wtorek na targowisku miejskim w Przysusze policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który sprzedawał bluzy, koszulki, dresy, skarpety oraz perfumy opatrzone znakami znanych światowych firm. Jako dowody policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt sztuk odzieży i perfum z fałszywymi metkami.

Zgodnie z ustawą regulującą prawo własności przemysłowej za obrót towarami z podrobionymi znakami towarowymi grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat dwóch.

asp. Aneta Wilk
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Po raz 40. pątnicy z diecezji radomskiej pielgrzymowali na Jasną Górę

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft