Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-08-17; 08:36:55 | Przysuski
Zaginiony 23-latek z promilami. Wszystko przez... kobietę
W sobotę przysuscy policjanci poszukiwali zaginionego 23-latka z gminy Odrzywół. Dzięki zaangażowaniu i natychmiast podjętym działaniom mężczyzna został odnaleziony.

W sobotę, 13 sierpnia, w godzinach rannych do posterunku policji w Odrzywole przyszła mieszkanka gminy Odrzywół, która zgłosiła zaginięcie 23-letniego syna. Z relacji zgłaszającej wynikało, że jej syn dzień wcześniej około godz. 8:30 wyjechał swoim samochodem z domu do pracy i nie wrócił na noc. Na drugi dzień, w godzinach rannych kobieta otrzymała od syna wiadomość sms-ową, z której wynikało, że z powodu zawodu miłosnego chce popełnić samobójstwo. Policjanci natychmiast zaczęli poszukiwania zaginionego mężczyzny.

Zaangażowani w poszukiwania policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w miejscowości Wysokin (gm. Odrzywół) zauważyli samochód, którym poruszał się poszukiwany mężczyzna. Postanowili więc zatrzymać pojazd, lecz kierowca widząc to, zaczął uciekać. Policjanci natychmiast udali się za pojazdem, a następnie zatrzymali go. Kierowcą samochodu okazał się poszukiwany 23-latek. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 2,5 promila alkoholu.

Młody mężczyzna, nie dość, że stracił prawo jazdy, to za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

asp. Aneta Wilk
DK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft