Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-08-17; 13:08:47 | Przysuski
Przysuska policja zadba o bezpieczeństwo uczniów
Mając na uwadze potrzebę zintegrowania działań i pogłębienia współpracy w zakresie inicjatyw na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym na drogach w całym województwie mazowieckim, tradycyjnie – u progu nowego roku szkolnego – policja zadba o bezpieczeństwo w rejonie szkół i placówek oświatowo-wychowawczych.

W celu wspólnego przeprowadzenia "Lustracji terenów w rejonie szkół i placówek oświatowo wychowawczych" również przysuska drogówka nawiązała kontakt z zarządcami dróg oraz władzami samorządowymi. Lustracja dróg i ulic przy szkołach ma na celu sprawdzenie zasadności istniejącego oznakowania, a także prawidłowości ustawienia i stanu technicznego znaków drogowych, urządzeń ostrzegawczo-zabezpieczających oraz ich widoczności. Działania policjantów będą trwały do 23 sierpnia. A wszystko to w jednym słusznym celu – dla poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dodatkowo policja będzie na bieżąco informować opinię publiczną o ujawnionych nieprawidłowościach i planowanych terminach ich usunięcia po to, by tym bardziej zmotywować właściwe służby do szybkiej interwencji.

sierż. szt. Ewa Jaworska
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft