Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-08-19; 12:16:22 | Przysuski
Policja z wizytą u wakacyjnych przedszkolaków
W minionym tygodniu policjantka przysuskiej komendy spotkała się z dziećmi z „Wakacyjnego Przedszkola” funkcjonującego w okresie letnim w Odrzywole.

Z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej oraz filmu „Bezpiecznie nad wodą” policjantka z przysuskiej komendy przeprowadziła prelekcję dla najmłodszych z terenu gminy Odrzywół. Przedszkolaki z uwagą słuchały, jak należy bezpiecznie wypoczywać nad wodą, w górach oraz w lesie, jak postępować w przypadku kontaktu z osobami nieznajomymi oraz jak zapewnić sobie bezpieczeństwo przy poruszaniu się po drodze. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się czego nie wolno robić pod nieobecność dorosłych w domu oraz podczas wykonywania prac polowych. Najmłodsi z dużym zaciekawieniem obejrzeli nakręcony przez Mazowiecką Policję film o małym Alberciku wypoczywającym nad wodą, po czym wspólnie z policjantką omówili prawidłowe i złe zachowania bohatera filmu oraz własne historie z letniego wypoczynku.

Choć do rozpoczęcia roku szkolnego zostało już niewiele czasu, to nadal z przyjemnością korzystamy z letniego wypoczynku. Dlatego po raz kolejny apelujemy o rozwagę i przemyślane zachowania w trosce o bezpieczeństwo własne i naszych najbliższych.

sierż. szt. Ewa Jaworska
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft