Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-08-19; 12:16:22 | Przysuski
Policja z wizytą u wakacyjnych przedszkolaków
W minionym tygodniu policjantka przysuskiej komendy spotkała się z dziećmi z „Wakacyjnego Przedszkola” funkcjonującego w okresie letnim w Odrzywole.

Z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej oraz filmu „Bezpiecznie nad wodą” policjantka z przysuskiej komendy przeprowadziła prelekcję dla najmłodszych z terenu gminy Odrzywół. Przedszkolaki z uwagą słuchały, jak należy bezpiecznie wypoczywać nad wodą, w górach oraz w lesie, jak postępować w przypadku kontaktu z osobami nieznajomymi oraz jak zapewnić sobie bezpieczeństwo przy poruszaniu się po drodze. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się czego nie wolno robić pod nieobecność dorosłych w domu oraz podczas wykonywania prac polowych. Najmłodsi z dużym zaciekawieniem obejrzeli nakręcony przez Mazowiecką Policję film o małym Alberciku wypoczywającym nad wodą, po czym wspólnie z policjantką omówili prawidłowe i złe zachowania bohatera filmu oraz własne historie z letniego wypoczynku.

Choć do rozpoczęcia roku szkolnego zostało już niewiele czasu, to nadal z przyjemnością korzystamy z letniego wypoczynku. Dlatego po raz kolejny apelujemy o rozwagę i przemyślane zachowania w trosce o bezpieczeństwo własne i naszych najbliższych.

sierż. szt. Ewa Jaworska
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft