Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2016-08-19; 13:17:10 | Lipski
Dni Lipska już w ten weekend. Wystąpi Rafał Brzozowski
Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko oraz Lipskie Centrum Kultury zapraszają na uroczyste obchody Dni Lipska, które odbędą się w weekend, 20-21 sierpnia. Gwiazdą koncertu galowego będzie Rafał Brzozowski z zespołem.

W sobotę, 20 sierpnia, Lipsko zaprasza na "Dzień Sportu". Podczas jego trwania zawodnicy zmierzą się w wielu konkurencjach sportowych tj. turniej piłki nożnej, turniej piłki plażowej, turniej tenisa ziemnego czy mały wyścig kolarski dla dzieci

Natomiast już wieczorem organizatorzy zapraszają na "Wieczór Sztuk". W czasie jego trwania odbędzie się wernisaż dwóch wystaw: "Kapliczki Ziemi Lipskiej" Jana Skrzypczyńskiego oraz "Rzeźba sakralna" Witolda Wypchło. Miłośnicy muzyki klasycznej wysłuchają koncertu pt. "Stąd do gwiazd".

Zaś w niedzielę, 21 sierpnia, impreza rozpocznie się zawodami wędkarskimi o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Lipsko. Zbiórka wędkarzy nad zalewem już o godz. 7.

Na Miejskim Stadionie Sportowym w Lipsku o godz. 16.00 wystartuje Koncert Galowy Dni Lipska. Podczas jego trwania wystapią m.in. zespół Hangover, zespół Lesioki, a także zespół Fuego z Lipskiego Centrum Kultury. Gwiazdą wieczoru będzie Rafał Brzozowski z zespołem.

Jednak to nie wszystkie atrakcje, które przygotowali organizatorzy. W czasie trwania wydarzenia odbędzie się także pokaz tresury psów policyjnych, natomiast na najmłodszych uczestników imprezy będzie czekało wesołe miasteczko.

Dni Lipska 2016 zakończą się zabawą pod gwiazdami z zespołem Kanon.

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Wojewody Mazowieckiego oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Źródło: lipsko.eu

DK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft