Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-08-22; 11:58:01 | Kozienicki
Kozienice. Staranowali bramę i ciągnęli ją ulicami miasta
Kozieniccy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzież opla. Kradziony pojazd staranował bramę, którą ciągnął później po ulicy. Mężczyznom grozi do pięciu lat więzienia.

W minioną sobotę dyżurny kozienickiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży opla o wartości 45 tys. zł. Do zdarzenia miało dojść rano. Jak powiadomił właściciel pojazdu, przed zdarzeniem był na imprezie, gdzie nieświadomie pozostawił kluczyki do auta.

Jak ustalili policjanci, 23-latek wykorzystał ten fakt i zabrał kluczyki. Następnie wspólnie z 21-letnim kolegą przeskoczyli przez ogrodzenie na jednym z osiedlowych parkingów i ukradli pojazd. Jeden z podejrzanych wykazał się dużą desperacją, ponieważ mężczyźni nie mogli się wydostać autem z ogrodzonego i zamkniętego parkingu. Opel staranował bramę, którą kilkaset metrów ciągnął po ulicy.

Szybkie i skuteczne działania kozienickich policjantów doprowadziły, do rozpoznania na zabezpieczonym monitoringu, podejrzewanych o kradzież i ich zatrzymania. Odzyskany został również skradziony pojazd. Teraz mężczyźni za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem. Grozi im do pięciu lat więzienia.

mł. asp. Ilona Tarczyńska/RJ
DK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft