Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2016-09-14; 18:54:26 | Zdrowie i uroda
Trzecie urodziny Platinium Fitness Radom i Kręgielni Platinium już w piątek!
To już trzy lata od kiedy radomianie mogą korzystać z usług Fitness Platinium Radom oraz Kręgielni Platinium. Z okazji trzecich urodzin na klientów czekać będzie wiele atrakcji, zaś wieczorem odbędzie się huczna impreza. Tego dnia korzystanie z usług fitness klubu będzie darmowe dla wszystkim.

Zarząd Platinium Fitness Radom już tradycyjnie w dniu urodzin klubu ogłasza dzień otwarty. Prócz darmowego korzystania z usług siłowni, będzie można wziąć udział lub kibicować osobom podejmującym wyzwanie Urodzinowego Maratony Sportowego. Jego start zaplanowany jest na godzinę 16:30. Zmagania rozpoczną zajęcia PUMP*, następnie chętni zmierzą się z zajęciami AeroBox*, a na koniec wszystkich czekać będzie porządne rozciąganie.

Dodatkowo wszyscy obecni klubowicze, którzy tego dnia przyjdą do Platiium Fitness Radom mogą liczyć na wydłużenie karnetu o 3 dni, zaś wszystkie osoby, które tego dnia zdecydują się na zakup pierwszego karnetu również zostaną objęci urodzinową promocją.

Kulminacyjnym punktem urodzin, jak na huczne urodziny przystało będzie wielka impreza, dla klubowiczów i osób towarzyszących. Nie zabraknie pysznego kateringu, tradycyjnego tortu oraz konkursów z nagrodami. Start imprezy urodzinowej godzina 20:30.

Tego dnia, jak i wieczoru Platinium otwiera się na wszystkich i zaprasza do skorzystania z darmowego wstępu.

*PUMP- zajęcia prowadzone z użyciem specjalnie opracowanych i przystosowanych do tej formy ruchu sztang. Podczas treningu wykonywane są izolowane ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe.
*AeroBox - to połączenie boksu, kickboxingu oraz aerobiku. Kopnięcia i uderzenia. doskonale kształtują ciało, wpływają na wzrost wytrzymałości i pewności siebie.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft