Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-09-14; 18:54:26 | Zdrowie i uroda
Trzecie urodziny Platinium Fitness Radom i Kręgielni Platinium już w piątek!
To już trzy lata od kiedy radomianie mogą korzystać z usług Fitness Platinium Radom oraz Kręgielni Platinium. Z okazji trzecich urodzin na klientów czekać będzie wiele atrakcji, zaś wieczorem odbędzie się huczna impreza. Tego dnia korzystanie z usług fitness klubu będzie darmowe dla wszystkim.

Zarząd Platinium Fitness Radom już tradycyjnie w dniu urodzin klubu ogłasza dzień otwarty. Prócz darmowego korzystania z usług siłowni, będzie można wziąć udział lub kibicować osobom podejmującym wyzwanie Urodzinowego Maratony Sportowego. Jego start zaplanowany jest na godzinę 16:30. Zmagania rozpoczną zajęcia PUMP*, następnie chętni zmierzą się z zajęciami AeroBox*, a na koniec wszystkich czekać będzie porządne rozciąganie.

Dodatkowo wszyscy obecni klubowicze, którzy tego dnia przyjdą do Platiium Fitness Radom mogą liczyć na wydłużenie karnetu o 3 dni, zaś wszystkie osoby, które tego dnia zdecydują się na zakup pierwszego karnetu również zostaną objęci urodzinową promocją.

Kulminacyjnym punktem urodzin, jak na huczne urodziny przystało będzie wielka impreza, dla klubowiczów i osób towarzyszących. Nie zabraknie pysznego kateringu, tradycyjnego tortu oraz konkursów z nagrodami. Start imprezy urodzinowej godzina 20:30.

Tego dnia, jak i wieczoru Platinium otwiera się na wszystkich i zaprasza do skorzystania z darmowego wstępu.

*PUMP- zajęcia prowadzone z użyciem specjalnie opracowanych i przystosowanych do tej formy ruchu sztang. Podczas treningu wykonywane są izolowane ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe.
*AeroBox - to połączenie boksu, kickboxingu oraz aerobiku. Kopnięcia i uderzenia. doskonale kształtują ciało, wpływają na wzrost wytrzymałości i pewności siebie.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft