Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-10-19; 10:02:22 | Kozienicki
Gmina Kozienice. Śmiertelne potrącenie 24-latki w Miejskiej Dąbrowie
W poniedziałek wieczorem doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. W miejscowości Miejska Dąbrowa została śmiertelnie potrącona 24-letnia mieszkanka powiatu kozienickiego.


Według wstępnych ustaleń kobieta wyszła zza busa, którym wcześniej jechała, chcąc przejść na drugą stronę ulicy. Potrącenia dokonał kierujący Oplem Vectrą 24-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła na miejscu zdarzenia. Sprawę prowadzi KPP w Kozienicach pod nadzorem prokuratury.

Apelujemy do wszystkich kierujących oraz pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach szczególnie w okresie jesienno – zimowym, gdy zapada szybciej zmrok. Kierowco !!! stosuj się do przepisów ruchu drogowego i nie przekraczaj dozwolonej prędkości. Piesi noście elementy odblaskowe jesteście wtedy lepiej widoczni dla kierujących w ten sposób dbacie sami o własne bezpieczeństwo, a często i życie.

mł. asp. Ilona Tarczyńska
DK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft