Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-10-20; 10:13:13 | Grójecki
Młodzi mężczyźni kradli z osiedlowych balkonów. ''Posiedzą'' nawet 5 lat
Grójeccy policjanci podczas patrolowania miasta zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chwilę wcześniej ukradli ubrania i rzeczy codziennego użytku z osiedlowych balkonów. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty, teraz za swoje nocne czyny odpowiedzą przed sądem.

W nocy z poniedziałku na wtorek podczas patrolowania miasta uwagę grójeckich policjantów zwróciły dwie osoby, które coś pakowały obok jednego z kontenerów. Jak się szybko okazało byli to mężczyźni dobrze znani lokalnej Policji. 17 i 32-latek właśnie chowali rzeczy, które chwilę wcześniej ukradli z osiedlowych balkonów. Wchodzili na balkony mieszkań znajdujących się na najniższych poziomach bloków, wszystko po to żeby zabrać ubrania dziecięce, buty różnych marek, suszarkę ubraniową, walizkę z zawartością oraz inne drobne przedmioty codziennego użytku.

Sprawcy usłyszeli już zarzuty kradzieży. Teraz za swoje nocne czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Radom

DK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft