Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-10-20; 10:13:13 | Grójecki
Młodzi mężczyźni kradli z osiedlowych balkonów. ''Posiedzą'' nawet 5 lat
Grójeccy policjanci podczas patrolowania miasta zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chwilę wcześniej ukradli ubrania i rzeczy codziennego użytku z osiedlowych balkonów. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty, teraz za swoje nocne czyny odpowiedzą przed sądem.

W nocy z poniedziałku na wtorek podczas patrolowania miasta uwagę grójeckich policjantów zwróciły dwie osoby, które coś pakowały obok jednego z kontenerów. Jak się szybko okazało byli to mężczyźni dobrze znani lokalnej Policji. 17 i 32-latek właśnie chowali rzeczy, które chwilę wcześniej ukradli z osiedlowych balkonów. Wchodzili na balkony mieszkań znajdujących się na najniższych poziomach bloków, wszystko po to żeby zabrać ubrania dziecięce, buty różnych marek, suszarkę ubraniową, walizkę z zawartością oraz inne drobne przedmioty codziennego użytku.

Sprawcy usłyszeli już zarzuty kradzieży. Teraz za swoje nocne czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Radom

DK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft