Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-11-10; 15:49:06 | Kozienicki
1350 kg nielegalnego tytoniu w gminie Magnuszew
Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP zs. w Radomiu wspomagani przez funkcjonariuszy z KPP Kozienice, dzięki własnym informacjom zabezpieczyli 1350 kilogramów nielegalnego tytoniu. Wstępnie oszacowane straty z tytułu nieopłaconej akcyzy to 620 tysięcy złotych.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP zs. w Radomiu, uzyskali informację, że na terenie gminy Magnuszew może być przechowywany nielegalny tytoń. Funkcjonariusze ustalili też, że część tytoniu może być przewożona samochodem.

W środę, policjanci z wydziału PG wspomagani przez funkcjonariuszy z Kozienic w miejscowości Mniszew zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którym kierował 52-letni mężczyzna. Gdy funkcjonariusze przeszukali opla, znaleźli w nim worki foliowe wypełnione tytoniem. Policjanci zatrzymali mężczyznę a następnie przeszukali jego dom i zabudowania gospodarskie. Tam znaleźli bardzo duże ilości tytoniu. Łącznie zabezpieczono 1350 kilogramów suszu tytoniowego oraz maszyny i środki służące do wytwarzania tytoniu. Wstępnie oszacowane straty z tytułu nieopłaconej akcyzy to 620 tysięcy złotych.

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu
DK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft