Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-11-21; 08:45:26 | Grójecki
Młody mężczyzna posiadał amfetaminę. ''Posiedzi'' nawet 3 lata
Kolejny raz grójeccy kryminalni zatrzymali młodego mężczyznę z Grójca za posiadanie narkotyków. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Policjanci operacyjni z Grójca legitymując dwóch młodych mężczyzn, przeprowadzili kontrolę osobistą. Przy jednym z nich ujawnili woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Legitymowany mężczyzna sam przyznał, że jest to amfetamina, co potwierdziły również stosowne badania. Mężczyzna został zatrzymany i następnego dnia przedstawiono mu zarzut posiadania środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Zwracamy się z ponownym apelem do mieszkańców Grójca, aby poświęcali czas i uwagę na sprawdzenie czy ich domownicy nie mają kontaktu z narkotykami. Należy reagować na nienaturalne zachowanie osoby, jak również na nagłą zmianę trybu życia. Jako Policja przypominamy, że zażywanie środków odurzających w znacznym stopniu przyczynia się do nieodwracalnego wyniszczenia organizmu i trwałego uzależnienia, a w konsekwencji utraty zdrowia.

KPP Grójec
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft