Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-11-21; 08:45:26 | Grójecki
Młody mężczyzna posiadał amfetaminę. ''Posiedzi'' nawet 3 lata
Kolejny raz grójeccy kryminalni zatrzymali młodego mężczyznę z Grójca za posiadanie narkotyków. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Policjanci operacyjni z Grójca legitymując dwóch młodych mężczyzn, przeprowadzili kontrolę osobistą. Przy jednym z nich ujawnili woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Legitymowany mężczyzna sam przyznał, że jest to amfetamina, co potwierdziły również stosowne badania. Mężczyzna został zatrzymany i następnego dnia przedstawiono mu zarzut posiadania środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Zwracamy się z ponownym apelem do mieszkańców Grójca, aby poświęcali czas i uwagę na sprawdzenie czy ich domownicy nie mają kontaktu z narkotykami. Należy reagować na nienaturalne zachowanie osoby, jak również na nagłą zmianę trybu życia. Jako Policja przypominamy, że zażywanie środków odurzających w znacznym stopniu przyczynia się do nieodwracalnego wyniszczenia organizmu i trwałego uzależnienia, a w konsekwencji utraty zdrowia.

KPP Grójec
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft