Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-12-04; 23:22:27 | Zwoleński
Paulina Maziarz wywalczyła koronę!
Mieszkanka gminy Zwoleń, Paulina Maziarz, została wybrana najpiękniejszą Polką. W niedzielny wieczór w Krynicy Zdroju odbyła się gala finałowa konkursu Miss Polski 2016.

Tegoroczna Miss Ziemi Radomskiej, Paulina Maziarz, wywalczyła koronę podczas niedzielnego finału konkursu Miss Polski 2016. Najpiękniejsza Polka ma dwadzieścia lat i pochodzi z miejscowości Mostki w gminie Zwoleń.

Podczas gali finałowej o koronę najpiękniejszej Polki rywalizowało 24 dziewczęta. Finał konkursu był poprzedzony zgrupowaniem, które odbywało się w hotelu Beskid w Nowym Sączu.

Finalistki zaprezentowały się w sześciu odsłonach: w zimowej kolekcji casual Violi Piekut, sukniach ślubnych i wieczorowych tej samej projektantki, w kolekcji glamour Hector & Karger, w strojach kąpielowych firmy Self-Collection, a także ekologicznych futrach Bamed.

W czasie finału w Hali Lodowej w Krynicy Zdroju na scenie wystąpili: Natalia Szroeder i Grzegorz Hyży. Galę poprowadzili Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz.

Laureatce konkursu Miss Polski 2016, Paulinie Maziarz, serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Fot.: Facebook - Paulina Maziarz - Miss Polski 2016 - kandydatka

Daria Kurys

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft