Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-12-29; 08:59:55 | Kozienicki
Kozienice nagrodzone!
Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach to jeden z laureatów tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2015".

Konkurs „Modernizacja Roku” pozwala na wyłonienie najlepszych inwestycji w kraju. W finale tegorocznej edycji znalazło się 12 projektów z Mazowsza. - To jest zawsze powodem do dumy, kiedy zabytkowym obiektom czy przestrzeniom miejskim nadaje się dodatkowe funkcje. Dzięki temu dostają one nowe życie i mogą służyć całej społeczności – powiedział marszałek Adam Struzik.

Już po raz dwudziesty nagrodzono najlepsze realizacje projekty modernizacyjne. Konkurs „Modernizacja Roku 2015” to doskonała okazja do zaprezentowania ich szerszemu gronu, a także ukłon w stronę inwestorów, wykonawców i projektantów, którzy włożyli mnóstwo pracy w przystosowanie starych budynków do współczesnych standardów.

Do finału XX edycji konkursu zakwalifikowały się 74 projekty z całej Polski, z czego 12 z Mazowsza. Wśród laureatów znalazła się modernizacja kozienickiego Centrum Kulturalno-Artystycznego, które zostało wyróżnione w kategorii „Nowe obiekty w przestrzeni urbanistycznej”.

Źródło: mazovia.pl

Fot.: Kozienicki Dom Kultury przed modernizacją

DK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft