Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-12-29; 08:59:55 | Kozienicki
Kozienice nagrodzone!
Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach to jeden z laureatów tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2015".

Konkurs „Modernizacja Roku” pozwala na wyłonienie najlepszych inwestycji w kraju. W finale tegorocznej edycji znalazło się 12 projektów z Mazowsza. - To jest zawsze powodem do dumy, kiedy zabytkowym obiektom czy przestrzeniom miejskim nadaje się dodatkowe funkcje. Dzięki temu dostają one nowe życie i mogą służyć całej społeczności – powiedział marszałek Adam Struzik.

Już po raz dwudziesty nagrodzono najlepsze realizacje projekty modernizacyjne. Konkurs „Modernizacja Roku 2015” to doskonała okazja do zaprezentowania ich szerszemu gronu, a także ukłon w stronę inwestorów, wykonawców i projektantów, którzy włożyli mnóstwo pracy w przystosowanie starych budynków do współczesnych standardów.

Do finału XX edycji konkursu zakwalifikowały się 74 projekty z całej Polski, z czego 12 z Mazowsza. Wśród laureatów znalazła się modernizacja kozienickiego Centrum Kulturalno-Artystycznego, które zostało wyróżnione w kategorii „Nowe obiekty w przestrzeni urbanistycznej”.

Źródło: mazovia.pl

Fot.: Kozienicki Dom Kultury przed modernizacją

DK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft