Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-12-30; 08:29:35 | Przysuski
Ukradli Mercedesa. Dwóch podejrzanych w rękach przysuskiej policji
Sprawcami kradzieży pojazdu ciężarowego marki Mercedes okazali się 37 i 39 – letni mieszkańcy Łodzi. Zostali aresztowani na trzy miesiące.

19 grudnia dyżurny przysuskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży pojazdu ciężarowego marki Mercedes, którego wartość właściciel oszacował na kwotę około 200 tys zł.

Policjanci z wydziału kryminalnego natychmiast rozpoczęli poszukiwania samochodu. Szybko ustalili, że mercedes może znajdować się na terenie Łodzi. Podczas sprawdzania uzyskanych informacji, na terenie gminy Poddębice, przysuscy kryminalni zauważyli jadący poszukiwany pojazd, który postanowili zatrzymać. Na widok policjantów, kierujący mercedesem zaczął uciekać. Szybko jednak porzucił samochód i dalej, razem z pasażerem uciekali pieszo. Jednak podejrzewani o kradzież 37 i 39-latek zostali szybko zatrzymani i obezwładnieni przez policjantów. Jak się okazało, jeden z nich był też poszukiwany listem gończym przez łódzką policję. Odzyskany pojazd ciężarowy policjanci przekazali właścicielowi.

Mężczyźni – 37 i 39 latek zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut kradzieży pojazdu. Decyzją Sądu zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.

asp. Aneta Wilk/a.l.
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft