Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-01-13; 11:46:34 | Przysuski
Pijany mężczyzna chciał wręczyć łapówkę policjantom
54-letni mieszkaniec gminy Rusinów, podczas interwencji domowej, próbował wręczyć policjantom 100 zł. Miała być to korzyść, w zamian za wolność agresywnego mężczyzny. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.

W środę wieczorem dyżurny przysuskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o interwencji domowej. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że 54-letni mężczyzna wszczął awanturę z żoną i córką. Jak się okazało mężczyzna był pijany, miał 2 promile alkoholu w organizmie. Ponieważ był bardzo agresywny wobec członków rodziny policjanci zdecydowali o doprowadzeniu mężczyzny do aresztu, w celu wytrzeźwienia. Gdy mężczyzna został o tym poinformowany wyjął banknot 100 złotowy i usiłował wręczyć go policjantowi, w zamian żądając odstąpienia od jego zatrzymania.

Policjanci oczywiście nie zgodzili się na propozycję i 54 – latek trafił do aresztu. Teraz za próbę przekupstwa policjantów mężczyzna stanie przed sądem, gdzie grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Przysucha
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft