Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-01-16; 14:49:19 | Grójecki
Napadli na stację i grozili pracownikowi. Posiedzą nawet 12 lat
Grójeccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w listopadzie ubiegłego roku dokonali rozboju na stacji LPG. Pracownikowi grozili nożem, by zabrać pieniądze. 26 i 32-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do dwunastu lat.

Po otrzymaniu zgłoszenia o napadzie, kryminalni sprawą zajęli się od razu. Chciaż początkowo mało było informacji i dowodów, które mogły pomóc ustalić sprawców policjanci nie odpuszczali. Grójeccy kryminalni wciąż zajmowali się sprawą z listopada ubiegłego roku, kiedy to dwóch zamaskowanych mężczyzn napadło na jedną ze stacji LPG. Napastnicy najpierw kopiąc wyważyli drzwi zabezpieczające pomieszczenie, w którym był pracownik stacji. Następnie grożąc nożem żądali wydania pieniędzy.

Szereg podjętych działań i wysiłków przez grójeckich policjantów pozwoliło im na ustalenie danych osobowych sprawców. Napastnikami okazali się dwaj mieszkańcy gminy Grójec. W trakcie zatrzymania mężczyźni byli zupełnie zaskoczeni. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 26 i 32-latka funkcjonariusze u jednego z zatrzymanych znaleźli i zabezpieczyli nóż oraz gaz pieprzowy, który najprawdopodobniej był użyty w trakcie napadu. Ponadto w miejscu zamieszkania drugiego mężczyzny zabezpieczono szereg rzeczy, które najprawdopodobniej miały związek z popełnionym w listopadzie przestępstwem.

Mężczyźni zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Grójcu, gdzie po przesłuchaniu i przedstawieniu zarzutów prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny.

Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Za popełnione przestępstwo zatrzymanym grozi od 3 do 12 lat pozbawienia wolności.

podkom. Agnieszka Wójcik/AC
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft