Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-01-17; 08:38:56 | Grójecki
51-letni mieszkaniec Białobrzegów posiadał papierosy i alkohol z przemytu
Policjanci z Grójca zatrzymali 51-letniego mieszkańca Białobrzegów, który posiadał wyroby tytoniowe oraz alkohol bez polskich znaków akcyzy.

W niedzielę funkcjonariusze operacyjni referatu dw. z przestępczością gospodarczą grójeckiej komendy sprawdzili posiadane informacje, z treści których wynikało, że mieszkaniec gminy Mogielnica może wprowadzać do obrotu papierosy i alkohol z przemytu. Policjanci zatrzymali do kontroli samochód którym poruszał się mężczyzna.

Znaleźli w nim 8 tys. szt. papierosów bez polskich oznaczeń akcyzy skarbowej. W toku dalej podjętych czynności przeszukali pomieszczenie znajdujące się na posesji mężczyzny. W trakcie jej sprawdzania zabezpieczyli kilkadziesiąt litrów alkoholu, 12 kg krajanki tytoniowej oraz prawie 60 tys. sztuk papierosów. Mężczyzna po zatrzymaniu został przesłuchany. Wartość uszczuplenia z tytułu nieuiszczenia akcyzy wynosi ponad 67 tys. zł. Mężczyźnie grozi nawet 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

podkom. Agnieszka Wójcik
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft