Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-01-17; 08:38:56 | Grójecki
51-letni mieszkaniec Białobrzegów posiadał papierosy i alkohol z przemytu
Policjanci z Grójca zatrzymali 51-letniego mieszkańca Białobrzegów, który posiadał wyroby tytoniowe oraz alkohol bez polskich znaków akcyzy.

W niedzielę funkcjonariusze operacyjni referatu dw. z przestępczością gospodarczą grójeckiej komendy sprawdzili posiadane informacje, z treści których wynikało, że mieszkaniec gminy Mogielnica może wprowadzać do obrotu papierosy i alkohol z przemytu. Policjanci zatrzymali do kontroli samochód którym poruszał się mężczyzna.

Znaleźli w nim 8 tys. szt. papierosów bez polskich oznaczeń akcyzy skarbowej. W toku dalej podjętych czynności przeszukali pomieszczenie znajdujące się na posesji mężczyzny. W trakcie jej sprawdzania zabezpieczyli kilkadziesiąt litrów alkoholu, 12 kg krajanki tytoniowej oraz prawie 60 tys. sztuk papierosów. Mężczyzna po zatrzymaniu został przesłuchany. Wartość uszczuplenia z tytułu nieuiszczenia akcyzy wynosi ponad 67 tys. zł. Mężczyźnie grozi nawet 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

podkom. Agnieszka Wójcik
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft