Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-01-31; 09:48:38 | Kozienicki
Seria włamań w gminie Garbatka-Letnisko. Policja zatrzymała 4 mężczyzn
Policjanci z Komisariatu Policji w Gniewoszowie zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o serię włamań. Teraz zatrzymani odpowiedzą za kradzieże z włamaniem, a za przestępstwo to grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu w Gniewoszowie pracowali nad ustaleniem sprawców kilku kradzieży z włamaniem, do których doszło w ostatnim czasie na terenie gminy Garbatka-Letnisko.

Efektem działania funkcjonariuszy było ustalenie i zatrzymanie podejrzanych. Są to czterej mężczyźni w wieku od 21 do 44 lat. Jak ustali policjanci, zatrzymani włamywali się do domu i budynku gospodarczego, domku letniskowego oraz samochodu. Kradli sprzęt sportowy, sprzęt rtv. Po włamaniu do domku letniskowego zabrali elektronarzędzia o wartości prawie 10 tysięcy złotych.

Teraz wszyscy czterej podejrzani odpowiedzą za kradzieże z włamaniem, a za przestępstwo to grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

KPP Kozienice
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft