Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-02-08; 09:52:39 | Grójecki
Malowali graffiti na pociągu. Teraz mają kłopoty
Policjanci z grójeckiej patrolówki zatrzymali, kobietę i trzech mężczyzn za namalowanie na pociągu graffiti. Grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

W nocy z 2 na 3 lutego br. w Warce doszło do uszkodzenia mienia. Nieznani sprawcy za pomocą farb w puszkach dokonali pomalowania wagonów pociągu poprzez naniesienie różnego rodzaju napisów oraz kolorowej grafiki.

Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia oficer dyżurny grójeckiej komendy na miejsce skierował patrol prewencyjny. Penetrując teren policjanci w Jasieńcu zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którym poruszały się cztery osoby, trzech mężczyzn oraz kobieta w wieku 23-33 lata. W trakcie czynności w Facie Seicento ujawniono puste puszki po farbach w sprayu. Zachowanie młodych ludzi wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, którzy nie potrafili w sposób jednoznaczny określić skąd i dokąd się poruszają oraz w jakim celu posiadają farby. Wszyscy zostali zatrzymani. W samochodzie zabezpieczono również sprzęt elektroniczny, na którym znajdują się nagrania mężczyzn wykonujących griffiti. Następnego dnia zatrzymani przyznali się do uszkodzenia wagonu kolejowego.

Trwają czynności zmierzające do ustalenia, czy dopuścili się podobnych przestępstw w innych miejscowościach.

KPP Grójec
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft