Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-02-09; 09:19:32 | Szydłowiecki
Wypadek na krajowej ''7''. Dziesięć osób w szpitalu
W czwartek, 8 lutego, po godzinie 8.00 doszło do zderzenia pojazdów na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Barak (powiat szydłowiecki). Dziesięć osób zostało przewiezionych do szpitala.

W zdarzeniu brał udział bus kursowy relacji Szydłowiec - Skarżysko oraz pojazd osobowy. Na tą chwilę do szpitali zostaje przewiezionych 10 osób. - Służby pracujące na miejscu udzielają pomocy poszkodowanym oraz zabezpieczają miejsce zdarzenia. Zderzenie pojazdów miało najprawdopodobniej charakter czołowy, lecz dopiero przeprowadzone dalsze czynności przez policjantów pozwolą na ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku - informuje Aleksandra Calik z Zespołu Prasowego KWP zs. w Radomiu.

Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy, aby można było przejechać w kierunku Kielc jak i Radomia. Policja prosi o bezwzględne stosowanie się do poleceń policjantów kierujących ruchem, dla upłynnienia ruchu.

Utrudnienia potrwają przez kilka najbliższych godzin.

DK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft