Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-02-24; 11:18:56 | Kozienicki
Składał fałszywe zeznania. Teraz sobie posiedzi
22-letni mężczyzna z Rudy Śląskiej odpowie za składanie zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie oraz składanie fałszywych zeznań za co grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.

W czwartek, 23 lutego, pracownik jednej z firm wykonującej prace na terenie powiatu kozienickiego tuż po godzinie 6 rano złożył zawiadomienie o kradzieży pojazdu Ford Transit, który wcześniej zaparkował na niestrzeżonym parkingu.

W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że kradzież to fikcja z uwagi, iż zgłaszający korzystał z pojazdu wbrew woli szefa poza godzinami pracy. Obawiając się konsekwencji dyscyplinarnych zgłosił zawiadomienie o kradzieży pojazdu. Sprawne działania policjantów doprowadziły do odzyskania pojazdu, który został porzucony przez zgłaszającego kilka miejscowości dalej w powiecie kozienickim.

Teraz mężczyzna odpowie za składanie zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie oraz składnie fałszywych zeznań za co grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Pamiętajmy, że zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie bądź składanie fałszywych zeznań jest przestępstwem, w/w przykład świadczy, że osoby które dopuszczą się takiego czynu nie unikną odpowiedzialności karnej.

KPP Kozienice
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft