Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-03-09; 11:24:56 | Białobrzeski
Pobiegnij w Biegu Pilicy. Ruszyły zapisy
Można się już rejestrować do udziału w tegorocznej edycji Biegu Pilicy, który odbędzie się 14 maja.

Na biegaczy czeka 10 kilometrowa szybka i atrakcyjna trasa, dla mniej wytrwałych 3 kilometrowa trasa biegowa i nordic walking, a dla dzieci i młodzieży specjalne „biegi kolorowe” na dystansach dopasowanych do wieku startujących. Organizatorem biegu jest Gmina Białobrzegi, a profesjonalne wsparcie biegów zapewnia firma Sport Evolution (realizator pierwszej edycji Biegu Pilicy w 2016 r. oraz wielu innych imprez biegowych i maratonów w Polsce).

Trasa biegu na 10 km składa się z dwóch pętli po 5 km przebiegając ulicami miasta. Start i meta została zaplanowana na Placu Zygmunta Starego przed Ratuszem. Trasa będzie przebiegała m.in. ulicami Żeromskiego, Szkolną, Sądową, Reymonta, Kościelną, Kusocińskiego, Sportową, Składową, Polańską i Ogrodową. Warunkiem udziału w tym biegu jest wcześniejsza rejestracja i wykupienie atrakcyjnego pakietu startowego. Rejestracja już trwa i jest możliwa na stronie internetowej www.biegpilicy.pl.

Wcześniejszej rejestracji oraz wniesienia opłaty startowej wymaga również udział w biegu na 3 kilometry oraz nordic walking na tej samej trasie.

Źródło: bialobrzegi.pl

WK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft