Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-03-14; 09:29:58 | Przysuski
Zarzuty i areszt za udzielanie narkotyków
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przysusze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o udzielanie środków odurzających. 19 i 25-letni przysuszanie usłyszeli już zarzuty. Wobec starszego sąd zastosował trzy miesięczny tymczasowy areszt.

Przysuscy policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępstw narkotykowych uzyskali informację, że na jednej z imprez udzielane są narkotyki. Spotkanie odbywało się w jednym z prywatnych domów na terenie gminy Wieniawa.

Kryminalni natychmiast zajęli się sprawą. Zatrzymany został 19-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzut udzielania środków odurzających. Prokurator Rejonowy w Przysusze wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Funkcjonariusze pracujący przy sprawie w trakcie dalszych czynności zatrzymali drugiego z mężczyzn, który na imprezie miał „częstować” amfetaminą i marihuaną. Przysuscy policjanci zatrzymali 25-latka na terenie Warszawy.

Po zebraniu materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono łącznie 6 zarzutów za udzielanie środków odurzających, w tym osobie małoletniej. Jak się okazało to nie pierwsze tego typu przestępstwo jakiego dopuścił się zatrzymany.

Sąd na wniosek Policji i prokuratury zadecydował, że mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Teraz grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

asp. Aneta Wilk/AC
WK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft