Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-03-14; 09:29:58 | Przysuski
Zarzuty i areszt za udzielanie narkotyków
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przysusze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o udzielanie środków odurzających. 19 i 25-letni przysuszanie usłyszeli już zarzuty. Wobec starszego sąd zastosował trzy miesięczny tymczasowy areszt.

Przysuscy policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępstw narkotykowych uzyskali informację, że na jednej z imprez udzielane są narkotyki. Spotkanie odbywało się w jednym z prywatnych domów na terenie gminy Wieniawa.

Kryminalni natychmiast zajęli się sprawą. Zatrzymany został 19-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzut udzielania środków odurzających. Prokurator Rejonowy w Przysusze wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Funkcjonariusze pracujący przy sprawie w trakcie dalszych czynności zatrzymali drugiego z mężczyzn, który na imprezie miał „częstować” amfetaminą i marihuaną. Przysuscy policjanci zatrzymali 25-latka na terenie Warszawy.

Po zebraniu materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono łącznie 6 zarzutów za udzielanie środków odurzających, w tym osobie małoletniej. Jak się okazało to nie pierwsze tego typu przestępstwo jakiego dopuścił się zatrzymany.

Sąd na wniosek Policji i prokuratury zadecydował, że mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Teraz grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

asp. Aneta Wilk/AC
WK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft