Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-03-14; 09:38:11 | Moda
Modowe spotkanie w Galerii Słonecznej
Sesje zdjęciowe, poszukiwania sezonowych trendów i moda prosto z największych wybiegów mody – to tylko ułamek codzienności stylistów pracujących dla najbardziej popularnych magazynów modowych. Już niedługo swoją wiedzą i modowymi sztuczkami podzieli się modowa ekspertka magazynu Glamour – a to wszystko już w sobotę, 18 marca, w TK Maxx w Galerii Słonecznej!

W sobotę, 18 marca, specjalistka magazynu Glamour odwiedzi radomski sklep TK Maxx, by zainspirować miłośników mody do odświeżenia wiosennej garderoby! Spotkanie ze stylistką to doskonała okazja, aby dowiedzieć się na czym polega jej praca i co piszczy w modowej trawie, a także poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą dopasowania stroju do typu figury. Mieszkańcy Radomia taką okazję będą mieli już w najbliższy weekend! W trzech cyklach – o godzinie 12.00, 14.00 oraz 16.00, stylistka czekać będzie na fanów stylu w specjalnie przygotowanej przestrzeni w TK Maxx. Oprócz modowej teorii, goście TK Maxx będą mogli wziąć udział w wyjątkowym konkursie na stworzenie własnej stylizacji z perełek upolowanych w TK Maxx. Wygraną będą karty upominkowe do wykorzystania we wszystkich 35 sklepach na terenie całej Polski!

Żródło: TK Maxx/ Justyna Jówko

WK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft