Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-03-15; 11:21:56 | Przysuski
Włamywali się i kradli. Teraz trafią za kratki
Przysuscy policjanci w ostatnich dniach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże i włamanie. Za przestępstwa te grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przysusze wyjaśniali sprawę kradzieży złotej obrączki z jednego z mieszkań na terenie gminy Potworów. Kradzież ta miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Funkcjonariusze ustalili podejrzanego, okazał się nim 34-letni mieszkaniec gminy Potworów. Przy okazji policjanci ustalili, że młody mężczyzna w dniu 8 marca br. dokonał z nowo budowanego domu w Rdzowie, gm. Potworów kradzieży pieniędzy na szkodę 49-letniej mieszkanki powiatu przysuskiego. Mężczyzna uprzednio karany za podobne przestępstwo, będzie odpowiadał teraz za podwójną kradzież.

W dniu 11 marca br. tuż przed północą, dyżurny przysuskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o kradzieży osobowego Fiata w Przysusze. W wyniku natychmiastowej reakcji, policjanci zatrzymali skradziony pojazd, którym kierował bez uprawnień 44 – letni przysuszanin. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut kradzieży samochodu.

Obaj mężczyźni odpowiedzą teraz za przestępstwa określone w Kodeksie Karnym.

asp. Aneta Wilk/ KPP Przysucha
WK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft