Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-03-15; 11:21:56 | Przysuski
Włamywali się i kradli. Teraz trafią za kratki
Przysuscy policjanci w ostatnich dniach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże i włamanie. Za przestępstwa te grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przysusze wyjaśniali sprawę kradzieży złotej obrączki z jednego z mieszkań na terenie gminy Potworów. Kradzież ta miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Funkcjonariusze ustalili podejrzanego, okazał się nim 34-letni mieszkaniec gminy Potworów. Przy okazji policjanci ustalili, że młody mężczyzna w dniu 8 marca br. dokonał z nowo budowanego domu w Rdzowie, gm. Potworów kradzieży pieniędzy na szkodę 49-letniej mieszkanki powiatu przysuskiego. Mężczyzna uprzednio karany za podobne przestępstwo, będzie odpowiadał teraz za podwójną kradzież.

W dniu 11 marca br. tuż przed północą, dyżurny przysuskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o kradzieży osobowego Fiata w Przysusze. W wyniku natychmiastowej reakcji, policjanci zatrzymali skradziony pojazd, którym kierował bez uprawnień 44 – letni przysuszanin. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut kradzieży samochodu.

Obaj mężczyźni odpowiedzą teraz za przestępstwa określone w Kodeksie Karnym.

asp. Aneta Wilk/ KPP Przysucha
WK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft