Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-03-20; 13:11:53 | Białobrzeski
Szukali obrączki na ''siódemce
W niedzielę na obwodnicy Białobrzegów dwie osoby chodziły z wykrywaczem metali. Za nic mieli bezpieczeństwo swoje i kierowców. Najważniejsze dla nich było odnalezienie obrączki.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach otrzymał zgłoszenie o tym, że dwie osoby chodzą po trasie S7 z wykrywaczem metali. Policjanci którzy pojechali na miejsce byli bardzo zaskoczeni. Okazało się, że kobieta i mężczyzna przeczesują wykrywaczem metali pobocze drogi w poszukiwaniu obrączki, którą kobieta wyrzuciła z pojazdu w zeszłym roku. Piesi swoją obecnością stwarzali bardzo duże zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dodatkowo pojazd którym przyjechali na miejsce również stojąc na poboczu drogi stwarzał niebezpieczne sytuacje. Amatorzy poszukiwań zostali ukarani mandatami za swoje wykroczenia i zaprzestali poszukiwań.

Wielu pieszych poruszających się po drodze ekspresowej nawet nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństw jakie niesie takie zachowanie. Kierowcy nie spodziewają się pieszego na takiej drodze, a w przypadku zauważenia osoby reagują bardzo gwałtownie powodując zagrożenie w ruchu drogowym.

Foto: pixabay.com

KPP Białobrzegi
WK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft