Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-03-20; 14:18:13 | Polityka
Parlamentarzyści PiS żądają odwołania Konrada Frysztaka
Parlamentarzyści z ramienia Prawa i Sprawiedliwości odnieśli się do inwestycji drogowych w Radomiu. Chcą, aby włodarz miasta odwołał swojego zastępcę, Konrada Frysztaka.

Podczas konferencji parlamentarzyści PiS odnieśli się do inwestycji drogowych w naszym mieście tj. aleja Wojska Polskiego, zachodnia obwodnica Radomia oraz przebudowa ulicy Wolanowskiej. - Mamy do czynienia z katastrofą. Wszystkie wnioski dotyczące dróg są niezłożone lub niekompletne. Żądamy od pana prezydenta, żeby odwołał nieudolnego zastępcę - uważa poseł Marek Suski.

Posłowie zaapelowali do prezydenta Witkowskiego o odwołanie wiceprezydenta Konrada Frysztaka. - Prosiliśmy o to prezydenta Witkowskiego, aby troszeczkę wstrząsnął swoim współpracownikiem. Dziś pozostaje nam nie apelować, a żądać od prezydenta Witkowskiego o odwołanie wiceprezydenta Radomia, za to, że nie podjął kilkudziesięciu milionów złotych dla naszego miasta w momencie, kiedy mógł to śmiało zrobić. Nie podjął nawet starania się o to. Wydaje się więc, że to jest ten moment, kiedy powinniśmy podziękować za pracę panu Frysztakowi, być może spełni się na innym odcinku zdecydowanie lepiej. Nie możemy przejść do porządku dziennego jako mieszkańcy, jako środowisko polityczne nad tym, że tracimy dziesiątki milionów złotych za to, że ktoś takiego wniosku nie składa - mówi poseł Andrzej Kosztowniak.

WK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft