Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-03-21; 10:43:59 | Zwoleński
Kolejna schetynówka zmieni gminę Zwoleń
Wkrótce rozpocznie się realizacja zadania pn. „Przebudowa ulicy Kardynała Wyszyńskiego i Księdza Packa w Zwoleniu”.

Umowa z wyłonionym w przetargu wykonawcą została podpisana w piątek, 10 marca. Najkorzystniejszą ofertę złożyło zwoleńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z ceną ofertową zamówienia 2 121 969,65 zł.

Inwestycja będzie finansowana w połowie ze środków budżetu Gminy Zwoleń oraz Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, tzw. schetynówek.

W ramach zadania Gmina Zwoleń chce przebudować prawie kilometrowy odcinek drogi, a także wyremontować chodniki, zjazdy i zatoki postojowe. Zadanie obejmuje także budowę oświetlenia ulicznego oraz oznakowania drogowego. Planuje się również przeprowadzić prace związane z odwodnieniem drogi.

Warto przypomnieć, że już pięciokrotnie nasza gmina korzystała z rządowych dotacji. W 2010 roku wyremontowano i przebudowano Aleję Pokoju oraz ul. Kościuszki zaś w 2011 ul. Generała Andersa. W 2014 przebudowana została ul Chopina, natomiast w 2015 ul. Ludowa. W minionym roku wyremontowano ul. Władysława Jagiełły i Adama Mickiewicza.

Źródło: Urząd Miejski w Zwoleniu

WK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft