Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-03-24; 13:14:01 | Kozienicki
Areszt dla sprawcy rozbojów
Do dwóch rozbojów z użyciem noża, które miały miejsce na terenie Kozienic minęło już sporo czasu. Miejscowi policjanci nie odłożyli spraw na półkę. Cały czas przy nich pracowali, co przyniosło efekt w postaci zatrzymania podejrzanego. Teraz grozi mu 12 lat więzienia.

Policjanci z komendy w Kozienicach w ostatnim czasie dokonali oceny spraw szczególnie uciążliwych dla społeczeństwa, w tym dwóch rozbojów, które miały miejsce rok temu. W lutym i w marcu 2016 roku na terenie Kozienic odnotowane były dwa rozboje na kobietach z użyciem noża. W pierwszym przypadku sprawca wszedł do mieszkania samotnie mieszkającej kobiety, a w drugim dokonał rozboju na ekspedientce.

Pomimo upływu czasu policjanci prowadzili działania operacyjne zmierzające do wykrycia sprawcy. Działania przyniosły efekt w postaci zatrzymania podejrzanego. 52-letni mężczyzna, który został rozpoznany przez pokrzywdzone kobiety i po przedstawieniu zarzutów decyzją Sądu Rejonowego w Kozienicach został aresztowany na trzy miesiące. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia - informuje mł. asp. Ilona Tarczyńska


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft