Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-03-24; 13:14:01 | Kozienicki
Areszt dla sprawcy rozbojów
Do dwóch rozbojów z użyciem noża, które miały miejsce na terenie Kozienic minęło już sporo czasu. Miejscowi policjanci nie odłożyli spraw na półkę. Cały czas przy nich pracowali, co przyniosło efekt w postaci zatrzymania podejrzanego. Teraz grozi mu 12 lat więzienia.

Policjanci z komendy w Kozienicach w ostatnim czasie dokonali oceny spraw szczególnie uciążliwych dla społeczeństwa, w tym dwóch rozbojów, które miały miejsce rok temu. W lutym i w marcu 2016 roku na terenie Kozienic odnotowane były dwa rozboje na kobietach z użyciem noża. W pierwszym przypadku sprawca wszedł do mieszkania samotnie mieszkającej kobiety, a w drugim dokonał rozboju na ekspedientce.

Pomimo upływu czasu policjanci prowadzili działania operacyjne zmierzające do wykrycia sprawcy. Działania przyniosły efekt w postaci zatrzymania podejrzanego. 52-letni mężczyzna, który został rozpoznany przez pokrzywdzone kobiety i po przedstawieniu zarzutów decyzją Sądu Rejonowego w Kozienicach został aresztowany na trzy miesiące. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia - informuje mł. asp. Ilona Tarczyńska


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft