Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-03-27; 18:58:47 | Polityka
Poseł Andrzej Kosztowniak przygotuje radomski PiS do wyborów samorządowych
Prawo i Sprawiedliwość powołało 41 koordynatorów okręgowych, którzy wejdą w skład Wojewódzkich Zespołów Samorządowych. W okręgu radomskim pełnomocnikiem został poseł Andrzej Kosztowniak.

Na początku marca Prawo i Sprawiedliwość zdecydowało o powstaniu Wojewódzkich Zespołów Samorządowych. W skład zespołów oprócz przewodniczącego wejdą koordynatorzy okręgowi oraz przewodniczący zarządów powiatowych PiS lub komitetów powiatowych z terenu województwa.

W okręgu radomskim przedstawicielem został poseł Andrzej Kosztowniak. Według założeń koordynatorem okręgowym miał zostać poseł bądź senator, zasiadający w parlamencie po raz pierwszy, natomiast w przypadku jego braku radny sejmiku wojewódzkiego z danego okręgu. Obszar działania koordynatorów okręgowych pokrywa się z okręgami do Sejmu RP.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W Radomiu wyglądamy wiosny, tymczasem lekkoatleci ZTE, którzy przebywają w Zakopanem na obozie szkoleniowym, podziwiają Tatry w zimowej scenerii

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft