Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-03-28; 15:11:06 | Edukacja
Dodatkowe środki trafią do radomskich placówek oświatowych
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. ks. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego zostaną dofinansowane z budżetu województwa mazowieckiego.

Unijne wsparcie trafi także do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Radomiu, które otrzyma 60 tys. zł na przygotowanie dokumentacji projektowej pod adaptację i przebudowę budynku przy ul. Stare Miasto 10 w Radomiu.

Kolejnych 80 tys. zł otrzyma Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. ks. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Radomiu na zakup i montaż urządzeń klimatyzacyjnych.

Przypomnijmy, 14 mln zł z budżetu województwa trafi do mazowieckich szpitali i instytucji kultury. Decyzję o przyznaniu kolejnego już w tym roku wsparcia podjęli Radni Województwa Mazowieckiego. Środki zostaną przeznaczone na remonty i modernizacje, a także zakup specjalistycznego sprzętu.

Źródło: mazovia.pl

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft