Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-03-28; 15:11:06 | Edukacja
Dodatkowe środki trafią do radomskich placówek oświatowych
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. ks. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego zostaną dofinansowane z budżetu województwa mazowieckiego.

Unijne wsparcie trafi także do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Radomiu, które otrzyma 60 tys. zł na przygotowanie dokumentacji projektowej pod adaptację i przebudowę budynku przy ul. Stare Miasto 10 w Radomiu.

Kolejnych 80 tys. zł otrzyma Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. ks. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Radomiu na zakup i montaż urządzeń klimatyzacyjnych.

Przypomnijmy, 14 mln zł z budżetu województwa trafi do mazowieckich szpitali i instytucji kultury. Decyzję o przyznaniu kolejnego już w tym roku wsparcia podjęli Radni Województwa Mazowieckiego. Środki zostaną przeznaczone na remonty i modernizacje, a także zakup specjalistycznego sprzętu.

Źródło: mazovia.pl

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft