Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-04-05; 09:12:13 | Radom
Radomianin w międzynarodowym gronie nauczycieli
Łukasz Gierek, nauczyciel Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu, reprezentował Polskę oraz szkołę na konferencji Microsoft E2 Education Exchange, która odbyła się w Toronto w Kanadzie.

Na tej konferencji spotkało się ok. 240 innowacyjnych nauczycieli z ponad 80 krajów świata. Oprócz wykładów, seminariów i ćwiczeń nauczyciele zostali podzieleni na grupy w których pracowali nad innowacyjnymi projektami mającymi usprawnić proces edukacyjny.

Łukasz Gierek był w grupie, w której współpracował z nauczycielami z Bułgarii, Japonii, Vietnamu, Egiptu, Nowej Zelandii, opiekunem grupy był Koen Timmers – edukator z Belgii finalista tegorocznego Global Teacher Prize w Dubaju. Podczas ostatniego dnia konferencji wszyscy nauczyciele przygotowywali stanowiska zawierające informacje o kraju, szkole, swojej pracy. Stanowisko Zespołu Szkół Technicznych cieszyło się dużą popularnością zostało odwiedzone m.innymi przez Antony’ego Salcito, który jest odpowiedzialny za dział Edukacji na świecie w firmie Microsoft.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft