Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-04-05; 09:12:13 | Radom
Radomianin w międzynarodowym gronie nauczycieli
Łukasz Gierek, nauczyciel Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu, reprezentował Polskę oraz szkołę na konferencji Microsoft E2 Education Exchange, która odbyła się w Toronto w Kanadzie.

Na tej konferencji spotkało się ok. 240 innowacyjnych nauczycieli z ponad 80 krajów świata. Oprócz wykładów, seminariów i ćwiczeń nauczyciele zostali podzieleni na grupy w których pracowali nad innowacyjnymi projektami mającymi usprawnić proces edukacyjny.

Łukasz Gierek był w grupie, w której współpracował z nauczycielami z Bułgarii, Japonii, Vietnamu, Egiptu, Nowej Zelandii, opiekunem grupy był Koen Timmers – edukator z Belgii finalista tegorocznego Global Teacher Prize w Dubaju. Podczas ostatniego dnia konferencji wszyscy nauczyciele przygotowywali stanowiska zawierające informacje o kraju, szkole, swojej pracy. Stanowisko Zespołu Szkół Technicznych cieszyło się dużą popularnością zostało odwiedzone m.innymi przez Antony’ego Salcito, który jest odpowiedzialny za dział Edukacji na świecie w firmie Microsoft.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft