Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-04-10; 11:53:18 | Radom
Uczniowie ZST w Radomiu ze stypendiami
Siedmiu uczniów z Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu zostało nagrodzonych stypendiami w VIII edycji Programu "Zagrzewamy do nauki".

Gala Stypendialna VIII edycji Programu edukacyjnego PGNiG Termika - "Zagrzewamy do nauki" odbyła się w elektrociepłowni Siekierki w Warszawie.

Po raz kolejny PGNiG Termika nagrodziła dwunastoma stypendiami o łącznej kwocie 23 tysięcy złotych najlepszych uczniów z dwóch partnerskich placówek, w tym siedmiu z Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki z Radomia i pięciu z Zespołu Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego z Warszawy.

Uczniowie klas trzecich wyróżnieni zostali kwotą 1500 złotych, natomiast uczący się klasach czwartych otrzymali stypendium wysokości 2000 tysięcy złotych. Tomasz Zawisza i Karol Łukaszko z Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki są wielokrotnymi laureatami programu "Zagrzewamy do nauki", który skierowany jest do uczniów szkól technicznych kształcących się w zawodach technik energetyk i technik elektryk. Gospodarzem Gali Stypendialnej był Wojciech Dąbrowski prezes PGNiG Termika S.A., a jednym z wielu gości był Andrzej Piotrowski podsekretarz stanu w Ministerstwie Energii nadzorujący pion energetyki.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft