Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-04-10; 11:53:18 | Radom
Uczniowie ZST w Radomiu ze stypendiami
Siedmiu uczniów z Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu zostało nagrodzonych stypendiami w VIII edycji Programu "Zagrzewamy do nauki".

Gala Stypendialna VIII edycji Programu edukacyjnego PGNiG Termika - "Zagrzewamy do nauki" odbyła się w elektrociepłowni Siekierki w Warszawie.

Po raz kolejny PGNiG Termika nagrodziła dwunastoma stypendiami o łącznej kwocie 23 tysięcy złotych najlepszych uczniów z dwóch partnerskich placówek, w tym siedmiu z Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki z Radomia i pięciu z Zespołu Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego z Warszawy.

Uczniowie klas trzecich wyróżnieni zostali kwotą 1500 złotych, natomiast uczący się klasach czwartych otrzymali stypendium wysokości 2000 tysięcy złotych. Tomasz Zawisza i Karol Łukaszko z Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki są wielokrotnymi laureatami programu "Zagrzewamy do nauki", który skierowany jest do uczniów szkól technicznych kształcących się w zawodach technik energetyk i technik elektryk. Gospodarzem Gali Stypendialnej był Wojciech Dąbrowski prezes PGNiG Termika S.A., a jednym z wielu gości był Andrzej Piotrowski podsekretarz stanu w Ministerstwie Energii nadzorujący pion energetyki.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft